Само в 7DniVoleibol.bg

Боре Кьосев: Левски ще се опита да излъже Пирин

Боре Кьосев

Днес стартират 1/4-финалните плейофи в Суперлигата при мъжете. Преди първите мачове, които се очертават да бъдат истински дербита, BGvolleyball.com отново се довери на компетентното мнение на бившия национал Борислав Кьосев. Той направи своите прогнози за четирите мача днес.

Пирин (Разлог) – Левски
Левски ще се опита да излъже Пирин и да спечели мача в Разлог, но това ще бъде изключително трудно. Ще се получи дерби. Домакинският фактор ще бъде основният коз на играчите на Северин Димитров, които ще спечелят с 3:2 гейма. В Разлог се играе много трудно и “сините” няма да успеят да поведат в серията.

ЦСКА – Хебър (Пазарджик)
ЦСКА няма да срещне големи трудности в мача и ще спечели с 3:1 гейма. Напоследък Хебър не е толкова убедителен в представянето си, а ЦСКА се върна на правилния път. Гостите просто играят по-силно в собствената си зала и няма да успеят да изненадат “червените”.

Монтана Волей (Монтана) – Добруджа 07 (Добрич)
Няма да има изненада. Монтана е фаворит в срещата и ще спечели с 3:0 гейма. Домакините са набрали скорост, играят много добре и са устремени към шампионската титла.

Нефтохимик 2010 (Бургас) – Марек Юнион – Ивкони (Дупница)
Нефтохимик ще е победител в мача. Ще спечели категорично с 3:0 гейма в собствената си зала. Марек няма аргументи срещу шампионите , а амбициите на този отбор са да приключи шампионата.