Само в 7DniVoleibol.bg

Нефтохимик мина през Сливнишки герой на път за Купата

7Dni Voleibol08.01.20181380
Нефтохимик-Добруджа201

Нефтохимик 2010 се класира за финалната фаза в турнира за Купата на България. В среща от трети кръг на надпреварата бургазлии победиха като гости тима на Сливнишки герой с 3:0 (25:6, 25:19, 25:18). Мачът продължи 65 минути.

В първия гейм на полето имаше само един отбор – този на Нефтохимик, които поведе с 11:0 и даде само 6 точки на домакините. Във втория и третия гейм играчите на Сливнишки герой оказаха малко по-сериозна съпротива.

Жребият за четвъртфиналите ще е във вторник. В случай че Нефтохимик не играе с Монтана в първия ден на турнира, то двата тима ще се срещнат в контрола в зала „Младост” в Монтана в сряда вечер.

Финалният турнир за Купата на България ще се проведе от 12 до 14 януари в Монтана.