Само в 7DniVoleibol.bg

Пет поред за ЦСКА! “Армейците” превзеха Монтана след маратонска битка и се качиха в топ 3

7Dni Voleibol11.12.20177930
IVP_1913

ЦСКА записа пета поредна победа във волейболната Суперлига, надигравайки с 3:1 като гост Монтана. “Червените” се изпотиха доста за успеха, най-вече в първия гейм, който взеха драматично с 33:31.

Маратонската гонитба продължи и във втората част, която играчите на Сашо Попов спечелиха с 26:24. В третия гейм домакините успяха да наложат волята си и да се върнат в мача с 25:18, като в тези минути в редиците на ЦСКА се забеляза леко отпускане и това наклони везните в полза на Монтана.

В четвъртия гейм “червените” се събудиха, но отново не успяха да вземат солиден аванс, който да задържат и накрая с доста воля успяха да спечелят с 25:23, а с това и мача.

С победата ЦСКА измести Монтана от третото място, като “армейците” вече са само на две точки от лидера Пирин (Разлог).