Само в 7DniVoleibol.bg

Новак показа зъби срещу ЦСКА, но пак яде здрав бой (Снимки)

7Dni Voleibol17.10.20178240

ЦСКА се върна на победния път след загубата с 2:3 от Добруджа във втория кръг на Суперлигата. В третият междинен кръг „червените“ надвиха с категоричното 3:0 новаците от Хебър, които обаче не се дадоха лесно.

Първият гейм столичани взеха най-лесно с 25:20, но във втория момчетата от Пазарджик показаха зъби. В ключовите моменти опитът на ЦСКА си каза думата и „червените“ се наложиха с 25:23, за да се стигне и до драмата в третата част. Играчите на Сашо Попов дръпнаха рано, но Хебър постепенно изравни играта и резултата за 16:16 и от там започна наистина голямата борба. Пазараджиклии се справяха страхотно на блокада, а посрещането на „червените“ бе безупречно. Хебър получи геймбол при 24:23, но той бе отразен, а след това ЦСКА обърна резултата до 27:26, за да се възползва от своя шанс за спечелване на мача и да приключи всичко за малко повече от час и половина.

„Червените“ са трети в класирането със 7 точки от три мача, докато Хебър е девети с победа и две загуби.