Само в 7DniVoleibol.bg

Приказките приключиха! Фаворитите смазаха сензациите на турнира и е ясно кой ни чака на полуфинал

7Dni Voleibol31.08.201710751
1

Германия и Русия са първите полуфиналисти на Евроволей 2017 в Полша. Те се справиха съответно със сензационните четвъртфиналисти Чехия и Словения.

Бундестима отвя словенците с 3:1 – 25:22, 16:25, 25:23, 25:20 за час и 54 минути игра. Сборная пък не даде никакъв шанс на словенците с 25:17, 25:19, 25:19 за час и 19 минути.

Германия чака на полуфинал победителят от нашия четвъртфинал срещу Сърбия, докато руснаците ще се изправят срещу Италия или Белгия. И двата четвъртфинала започват в 21:30 ч.