Цял свят игра за България! Накрая ние се осрахме на метеното – 1:3 срещу Аржентина

След като цял свят игра за нас, за да стигнем на финалите на Световната лига, накрая само ние не играхме за нас!

България загуби от Аржентина с 1:3 по особено безличен начин и пропиля страхотния си шанс да се бори за трофея.

Трябваше ни победа с какъвто и да е резултат, но вместо това Цветан Соколов и компания пропиляха всичко.

Цецо бе особено неубедителен в първите два гейма, щяхме да профукаме и третия, ако не бе влязъл Тодор Скримов.

Дори и той обаче не можеше да помогне в четвъртия, в който домакините ни убиха от бой, както и в първия.